Przepustnice wydechu

Czas realizacji zamówienia wynosi 3-5dni roboczych

Naprawdę dobre brzmienie silnika jest marzeniem każdego fana motoryzacji. Istnieje kilka sposobów na modyfikację wydawanych przez jednostkę napędową dźwięków, a jednym z najskuteczniejszych są przepustnice wydechu. To bardzo przydatny sprzęt w każdym pojeździe, z którego chce się uzyskać jak najlepsze efekty przy możliwie jak najmniejszej ingerencji, ponieważ jego montaż należy do wyjątkowo prostych. W naszej ofercie znajdziesz modele elektryczne, które steruje się pilotem. Zobacz, dlaczego warto zainwestować w dostarczane przez nas rozwiązania.

Czytaj więcej

Czym jest przepustnica wydechu?

Znajdujące się w tej kategorii produkty stanowią element układu wydechowego. Ich głównym zadaniem jest kontrolowanie przepływu spalin z silnika. Przepustnica do wydechu może być otwierana oraz zamykana, co skutkuje regulowaniem ilości gazów przedostających się z jednostki napędowej w wymagany sposób, co przekłada się na generowane dźwięki. Dawniej sprzęt elektryczny sterowany pilotem był stosowany wyłącznie w samochodach z najwyższej półki. Obecnie można go montować za niewielkie pieniądze w praktycznie każdym pojeździe.

Działanie przepustnicy wydechu

Funkcjonowanie prezentowanego elementu polega na regulowaniu otworu, przez który przepływają gazy wydechowe. Elektryczna przepustnica wydechu umieszczana jest zazwyczaj na końcu układu wydechowego. Główną funkcją urządzenia jest otwieranie i zamykanie. Odbywa się to przy pomocy sygnałów generowanych przez komputer pokładowy lub użytkownika za – pomocą deydkowanego przycisku na desce rozdzielczej. Automatyczne otwarcie lub zamknięcie elementu zależy od kilku czynników, takich jak obciążenie jednostki napędowej czy prędkość pojazdu. W naszej ofercie znajdują się tylko modele na pilota do sterowania manualnego.

Co wyróżnia przepustnicę wydechu na pilota?

Największą zaletą dostępnych w naszym asortymencie urządzeń jest prostota obsługi oraz dowolność regulacji. Przepustnica wydechu na pilota działa bowiem w dowolnym wskazanym przez kierowcę momencie. Wystarczy nacisnąć elektryczny przycisk, by wysłać komendę zamknięcia lub otwarcia i w ten sposób samodzielnie ustalać ilość przepuszczanych spalin, co ma wpływ m.in. na wydawane przez silnik dźwięki.

Korzyści z montażu elektrycznej przepustnicy wydechu

Sprawowanie ścisłej kontroli nad brzmieniem jednostki napędowej jest bardzo przydatne dla uzyskania właściwego efektu – elektryczne przepustnice wydechu montuje się z powodu optymalizacji wydajności. Otwarcie urządzenia podczas przyspieszania jest w stanie zwiększyć moc silnika z powodu zwiększenia przepływu spalin. Na dodatek wystarczy jeden przycisk na pilocie, by ograniczyć generowany hałas, gdy tylko jest to potrzebne (np. podczas przejazdu nocą w obszarze mieszkalnym).

Czy przepustnica wydechu jest legalna?

Miłośnicy motoryzacji czasem są przekonani, że tego typu produkty nie można montować z uwagi na przepisy. Tymczasem przepustnica do wydechu są całkowicie legalne. Może ją zainstalować każdy, niezależnie od posiadanego pojazdu. Nieco inaczej wygląda sprawa związana z ich użytkowaniem. Elektryczne urządzenia na pilota muszą dostosowywać swoje działanie w zależności od dopuszczalnego natężenia hałasu dla samochodu, co wynika m.in. z daty homologacji pojazdu.

Profesjonalne przepustnice wydechu na pilota

Wszystkie nasze produkty powstają z wysokogatunkowych materiałów. To przede wszystkim stal kwasoodporna 304, która cechuje się najlepszymi parametrami wytrzymałościowymi. Elektryczna przepustnica wydechu zyskuje dzięki temu odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także szereg czynników zewnętrznych. W pilocie stosowane są zaś najnowsze rozwiązania technologiczne, zapewniające dużą żywotność.

Szybka wysyłka elektrycznej przepustnicy wydechu

Czas realizacji zamówienia wynosi w większości przypadków od 1 do 3 dni. Doskonale wiemy, że w niektórych przypadkach szybkość dostarczenia elektrycznej przepustnicy wydechu na pilota jest szczególnie ważna.

Korzystny zakup przepustnic wydechu na pilota

Wyróżniamy się najlepszym stosunkiem ceny do jakości. Dzięki temu nasi klienci otrzymują profesjonalny sprzęt za przystępne pieniądze. Więcej informacji na temat oferty, wysyłki lub innych kwestii związanych z elektrycznymi przepustnicami wydechu na pilota udzielimy podczas kontaktu mailowego bądź poprzez nasze media społecznościowe, do czego serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych asortymentem. Odpowiemy na każde twoje pytanie. Przy okazji zwracamy uwagę, że można też u nas zamówić do kompletu tłumik na zamówienie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3