Katalizatory samochodowe

Czas realizacji zamówienia wynosi 3-5dni roboczych

Układy wydechowe składają się z kilku ważnych elementów. Zazwyczaj pamięta się o rurze oraz tłumiku, ale to nie wszystko. Oprócz tego w ich wnętrzu znajduje się jeszcze katalizator samochodowy. Pełni on bardzo ważną funkcję, dlatego eksperci zalecają wybór wyłącznie wysokiej jakości komponentów. Znajdziesz je w naszym sklepie. Posiadamy produkty metalowe o licznych zaletach, które czynią je bezkonkurencyjnym wyborem dla każdego, kto poszukuje uniwersalnych, żywotnych i skutecznych rozwiązań. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Twojego pojazdu w ramach oferty.

Czytaj więcej

Do czego potrzebny jest katalizator samochodowy?

Celem montażu znajdujących się w tej kategorii części jest ograniczenie emisji szkodliwych dla zdrowia spalin. W związku z tym katalizatory samochodowe są wymagane przez prawo. Oznacza to, że w przypadku braku tego metalowego elementu pojazd nie przejdzie okresowego badania technicznego. Dlatego właśnie dobór profesjonalnego produktu jest tak istotny dla kierowców. Znajdujące się w naszym sklepie modele uniwersalne doskonale wywiązują się z tego zadania dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i wysokogatunkowych materiałów.

Wytrzymałość katalizatorów metalowych

Wszystkie udostępniane produkty powstają z metalu. W przeciwieństwie do części samochodowych z ceramiki znacznie rzadziej ulegają awariom, co wynika z dużej odporności na uszkodzenia mechaniczne, a także drgania czy wstrząsy. Do tego dochodzi też niewrażliwość na tzw. szok cieplny, który pojawia się przy nagłym wjechaniu do odpowiednio głębokiej kałuży.  Ponadto katalizatory metalowe szybko się nagrzewają, co pozwala łatwiej osiągnąć temperaturę niezbędną do oczyszczania spalin. Właśnie z tych powodów modele uniwersalne z naszego sklepu cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Katalizatory uniwersalne w naszym sklepie

Jak sama nazwa wskazuje, prezentowane urządzenia nadają się do zastosowania w każdym pojeździe. Wystarczy odpowiednio dobrać model. Odpowiadamy na zapotrzebowanie rynkowe, udostępniając katalizatory uniwersalne w wersji Euro 4, Euro 5 oraz Euro 6. Każda z części metalowych w sklepie 100one jest dostosowana do obowiązujących norm. Wśród zalet znajduje się też ułatwienie znalezienia potrzebnego produktu samochodowego, ponieważ tego typu elementy eliminują konieczność poszukiwania zaprojektowanych specjalnie z myślą o konkretnych modelach.

Szybka realizacja zamówień na katalizatory samochodowe

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest czas otrzymania potrzebnej części. Dlatego wysokiej jakości katalizatory metalowe powstają i zostają wysłane pod wskazany adres nawet w tym samym tygodniu, w którym zostało złożone zamówienie. Czas realizacji wynosi bowiem zaledwie 3-5 dni roboczych. Dzięki temu kierowcy poszukujący uniwersalnych części samochodowych dodatkowo zyskują na czasie, gdyż w naszym sklepie przykładamy dużą wagę do szybkości produkcji.

Katalizatory uniwersalne w dobrej cenie

Jednym z najistotniejszych atutów tych elementów jest bardzo przystępny koszt zakupu. W porównaniu do oryginalnych części można zaoszczędzić nawet 60%. Tym właśnie wyróżniają się uniwersalne oraz w pełni profesjonalne katalizatory. Sklep 100one gwarantuje przy tym najlepszy stosunek ceny do jakości. To ekonomiczne, a zarazem skuteczne i wydajne elementy samochodowe, które wyróżniają się długą żywotnością. Wszystko zawdzięczają metalowym materiałom oraz przemyślanej konstrukcji korzystającej z najlepszych dostępnych na rynku wzorców.

Wybór modelu katalizatora metalowego

Należy zwrócić uwagę, czy dany produkt faktycznie będzie pasować do Twojego pojazdu. W tym celu musisz przede wszystkim sprawdzić przekrój rur, pojemność silnika oraz normę Euro, jaką spełnia. To najważniejsze kwestie determinujące wybór modelu katalizatorów uniwersalnych. Warto pamiętać, że pomimo podobnego wyglądu, te elementy samochodowe mają odmienne parametry i one właśnie decydują o dopasowaniu do auta. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszym sklepem. Odpowiemy na każde pytanie dotyczące części metalowych znajdujących się w ofercie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3